Miło nam poinformować o utworzeniu od września nowej 4 klasy o profilu unihokej.
1. 5 godzin wychowanie fizycznego ( w tym 1 basen )
2. Program wf z naciskiem na unihokej ( gry zespołowe, lekkoatletyka, gimnastyka )
3. Dodatkowe treningi 2 razy w tygodniu ( w miarę możliwości dopasowane do planów lekcji klasy )
4. W okresie zimowym wyjazdy na łyżwy oraz narty ( Wieżyca )
5. Dwa razy w roku wyjazdy do Cetniewa ( Ośrodek Przygotowań Olimpijskich )
6. Udział w turniejach, meczach, Gdańskich Igrzyskach Dzieci, Pomorskiej Lidze Unihokeja
7. wyjazdy na turnieje zagraniczne ( w ostatnich latach byliśmy w Czechach, Szwecji, Ukrainie )
8. organizacja obóz letnich i zimowych

Współpraca z klubem Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - 10 krotnym mistrzem Polski

Ze względów bezpieczeństwa termin testów sprawnościowych będzie podany w późniejszym czasie!

Testy będą obejmowały:
- tzw. brzuszki w ciągu 30 sekund
- bieg 4x 10 metrów
- bieg 162 metry ( 3 okrążenia dookoła boiska do siatkówki )
- skok w dal z miejsca
- slalom z piłeczką
- 50 metrów bieg z piłeczką
Dzieci, które wcześniej nie miały kontaktu z unihokejem mogą również przystąpić do testów.  Naukę gry w unihokeja można rozpocząć od 4 klasy.
Zainteresowane osoby mogą kontaktować się bezpośrednio u pana Piotra Ludwichowskiego
606 94 43 46  ludwich@wp.pl
Obszar załączników