Zwycięstwem naszych dziewcząt zakończył się turniej Mistrzostw Polski Kadr Wojewódzkich – Puchar Polski Województw, który odbył się w miniony weekend w Chudku ( województwo mazowieckie ). W obu kategoriach dziewcząt i chłopców uczestniczyły Mazowiecka Kadra Wojewódzka, Pomorska Kadra Wojewódzka i Wielkopolska Kadra Wojewódzka. Poziom drużyn i poszczególnych zawodników był bardzo wysoki, co potwierdza, że szkolenie wojewódzkie jest świetnym uzupełnieniem szkolenia klubowego i jest bezpośrednim zapleczem kadr narodowych.
Wyniki i gra naszych młodziczek zrobiły na każdym duże wrażenie, gdyż w czterech spotkaniach zdobyły 24 bramki, tracąc tylko 1.
Gorzej poszło naszym chłopcom, którzy zajęli 3 miejsce. Na pocieszenie pozostaje fakt, że z meczu na mecz grali coraz lepiej i wyciągali wnioski z popełnianych błędów. Wielu z nich jest rocznikowo młodszych od przeciwników i będą mieli szansę poprawić swój wynik za rok.
Dodatkowo wyróżnienie otrzymała - Urszula Pniewska natomiast nagrodę
najlepszego zawodnika - Kuba Bieniasz Krzywiec
Kadrę wojewodzką reprezentowali nasi uczniowie: Blanka Łubkowska, Amelia Gierej, Simella Koasidis, Maja Maderska, Ania Łosowska, Zosia Lukas, Tosia Halulko, Kamila Banaszak, Urszula Pniewska, Jakub Bieniasz-Krzywiec, Tymon Potajałło, Dominik Mazurek, Edwin Gierej, Aleksander Nitschke, Ryszard Wollenschlaeger,Wojciech Madejski, Norbert Rogacki, Piotr Piastowski, Jakub Szwedowski