Zakończyły się zmagania Maratończyków, komisja ogłosiła wyniki. W tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2022/23 (ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych) pod Patronatami Honorowymi: Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska wzięło udział 8710 uczniów z dwunastu województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Z przyjemnością informujemy, że z naszej szkoły tytuł laureata otrzymał: Adam Wróblewski z klasy 3 A i został zaproszony na uroczystą galę wręczenia nagród i dyplomów, która odbyła się 6 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy laureatowi oraz wszystkim uczestnikom, dziękując za wytrwałość i zaangażowanie.

Organizatorzy w szkole:

Katarzyna Anders, Marzena Litwińska, Jolanta Mucha, Bożena Ślusarczyk, Katarzyna Wolitek