order-usmiechu-dla-anny-czerwinskiej-rydel-97810.jpgZapraszamy  dzieci, rodziców i nauczycieli - na uroczystość WRĘCZENIA ORDERU UŚMIECHU ANNIE CZERWIŃSKIEJ-RYDEL!

Osowska pisarka wielokrotnie spotykała się z naszymi uczniami w Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku. Ostatnio 28 maja 2019 r. opowiadała o swoim warsztacie pisarskim i planach literackich.

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość o uhonorowaniu pani Anny Czerwińskiej-Rydel wspaniałym odznaczeniem przyznawanym przez dzieci.

Serdecznie gratulujemy!

Ceremonia odbędzie się w sobotę 5 października o godzinie 10:00 na Sali Zielonej w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku (ul. Ołowianka 1) i poprowadzi ją Marek Michalak, Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz i Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka.
Wstęp na uroczystość jest BEZPŁATNY.