W październiku w naszej szkole trwał konkurs na „Najpiękniejszy różaniec” dla klas I-III. Uczniowie z wielką chęcią przystąpili do konkursu i ostatecznie do organizatorów wpłynęło wiele wspaniałych prac. Oceniana była jak zawsze: pomysłowość, technika wykonania, włożona praca i efekt końcowy.

Po burzliwych obradach jury wyłoniło dziesięciu Laureatów i przyznało trzy wyróżnienia:

Klasy III - Laureaci:

Tatiana Bagrowska, klasa III f
Michał Piełuć, klasa III b
Barbara Ziętek, klasa III c
Adam Wróblewski, klasa III a

Klasy II - Laureaci:

Mikołaj Dworakowski, klasa II a
Jan Gorjainow, klasa II c
Mikaela Beniuszys, klasa II c

Wyróżnienie: Ignacy Rolbiecki, klasa II a

Klasy I - Laureaci:

Wiktoria Szpakowska, klasa I f
Hubert Banaszek, klasa I a
Konrad Jóskowski, klasa I c

Wyróżnienie: Tomasz Szumilewicz, klasa I c i Michał Kwiatkowski, klasa I e

Wszystkie wykonane przez dzieci prace można było oglądać przez cały tydzień na wystawie różańcowej w kościele parafialnym pw. Chrystusa Zbawiciela a dodatkowo również -  stały się one cegiełkami, które były rozprowadzane (z wielkim zaangażowaniem wolontariuszy Szkolnego Koła Caritas) na zakończenie Mszy św. dla dzieci w niedzielę, 23 października. Efekt przeprowadzonej akcji został przekazany na rzecz naszego Zespołu Opiekuńczego.

W najbliższym tygodniu nastąpi wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu oraz osobom wyróżnionym.  Przewidziane są również upominki dla wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie :)

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom, którzy wsparli naszą akcję.

Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz bardzo serdecznie GRATULUJEMY!!!

Organizatorzy konkursu: Joanna Bułło i ks. Michał Bielan