IX edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2020/2021 Spotkacie nowych przyjaciół

W tegorocznym konkursie protokoły końcowe nadesłały 204 szkoły i biblioteki. Wzięło w nim udział 3370 uczniów i 272 ich opiekunów z Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Mazowieckiego, Łódzkiego, Małopolskiego, Wielkopolskiego. Komisja Wielkiego Maratonu Czytelniczego po weryfikacji protokołów zbiorczych i wybranych arkuszy testowych przesłanych przez poszczególne placówki przyznała 94 tytuły LAUREATA i 106 tytułów FINALISTY.

Z naszej szkoły tytuł Finalisty otrzymały dwie uczennice:

Makowska Tosia 3D

Sternińska Alicja 3 B

GRATULUJEMY!

Nagrody książkowe dla laureatów, finalistów i wyróżnionych ufundowało Miasto Gdańsk.

UWAGA! Ze względu na pandemię organizatorzy nie mogą przeprowadzić obecnie tradycyjnej Gali. Nagrody będzie można odbierać w Filii Gdańskiej WiMBP przy ulicy Mariackiej 42 - od 26 czerwca do 31 sierpnia (czyli po zakończeniu roku szkolnego – przez całe wakacje) opiekunowie ucznia (lub uczeń osobiście) będą mogli odebrać nagrody indywidualnie.

A oto najlepsze wyniki w naszej szkole na poszczególnych poziomach klas:

1.     Makowska Tosia 3 D

2.     Sternińska Alicja 3 B

3.     Kislova Yeva 3 C

Wyróżnienie Gorgolewska Lena 3A

1.     Jóźwiak Lena 2B

2.     Waruszewska Maja 2 A

3.     Kwiatkowska Julia 2 F

Wyróżnienie Andrzejczak Marianna 2 C

1.     Szczepański Jan 1 C

Pozostałym dzieciom gratulujemy wytrwałości i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy w szkole: Katarzyna Anders, Renata Damaszke, Marzena Litwińska, Bożena Ślusrczyk i Jolanta Mucha