Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie literackim organizowanym przez wychowawców świetlicy szkolnej, na „ Krótki Wierszyk o Pani Wiośnie”. Rozstrzygnięcie konkursu 22 marca 2021.
Warunki wzięcia udziału w konkursie poniżej.
( dzieci oraz rodzice już poinformowani)
Cel Konkursu:
1. Rozbudzanie wyobraźni młodego człowieka.
2. Zachęcanie do życia w przyjaźni z naturą.
3. Uwrażliwienie na piękno wiosny.
4. Rozwijanie twórczości literackich.

Regulamin:
1. Konkurs literacki z okazji Dnia Wiosny pt. „ Krótki wierszyk o Pani Wiośnie”.
2. Konkurs przeznaczony dla uczniów oddziału przedszkolnego oraz Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku.
3. Uczestnik może przedstawić tylko jeden wiersz.
4. Prace będą podzielone na kategorie wiekowe:
• Klasy 0
• Klasy I-III
• Klasy IV-VIII
5.Ilość wersów w wierszu dowolna.
6.Temin nadsyłania wierszy do 14 marca 2021, ogłoszenie wyników 22 marzec 2021.( prace po tym terminie nie będą brane pod uwagę).
7.Prace prosimy przesyłać mailowo na adres swietlica81@gmail.com lub bezpośrednio przynosić do świetlicy szkolnej.
8.Dyplomy oraz upominki zostaną przekazane wychowawcom, zaś utwory każdego uczestnika zostaną opublikowane na stronie szkoły, oraz na FB szkoły.

Życzymy Powodzenia i Owocnej Twórczości.
Wychowawcy Świetlicy