Szanowni Rodzice,

W związku z niezwykle trudną sytuacją, która zaskoczyła nas wszystkich liczymy na aktywną współpracę z Państwem i zrozumienie dla naszych działań, do których nie byliśmy wcześniej przygotowani lecz staramy się je wykonywać rzetelnie. Nauczyciele i wychowawcy będą procowali metodami zdalnymi głównie przy pomocy e-dziennika i aplikacji Teams. W aplikacji tej będą udostępnianie materiały edukacyjne i podawane będą terminy zajęć, konsultacji i terminy wykonania zadań.
Każdy nauczyciel raz w tygodniu w ramach aplikacji Teams będzie prowadził konsultacje w godzinach popołudniowych - harmonogram dostępny w Teams.
Oprócz tego uczniowie mogą z nauczycielami kontaktować się w swoich godzinach lekcyjnych. Uczniowie mają swoje zestawy podręczników w domu, jednakże dodatkowo możliwe jest korzystanie z podręczników on-line na stronie e-podręczniki.pl. Prosimy o zgłaszanie problemów związanych z dostępnością do platformy wychowawcom klas i w miarę naszych możliwości będziemy starać się Państwu pomagać w pokonywaniu trudności z komunikacją. Zajęcia i zadania uczniów będą im przekazywane poprzez platformę. W piątki nauczyciele będą wysyłać do Państwa informacje podsumowujące tydzień pracy z Państwa dziećmi. W przypadkach potrzeby pomocy psychologiczno - pedagogicznej prosimy, aby zwracać się do pedagogów i psychologów zatrudnionych w szkole. O dodatkowych działaniach pomocowych informuje również strona Urzędu Miasta Gdańska. Licząc na dobrą współpracę i zrozumienie życzę Państwu i Państwa rodzinom zdrowia, spokoju i jak najszybszego powrotu do normalności. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

z wyrazami szacunku,
Mariola Cyranek