5 grudnia o godzinie 17 odbyła się finałowa gala projektu "Listopad miesiącem Baczynskiego" prowadzona przez Panią Dorotę Szurdak-Szulc. Niezmiennie, jak co roku, zaangażowała ona wszystkich nauczycieli języka polskiego oraz muzyki. Krótką dramę zaprezentowali uczniowie z klasy 7e i 7 g, przygotowani przez Panią Aleksandrę Jankowską-Bik. Piosenkę "Na moście w Awinion" zaśpiewali Wiktoria Potrykus i Wojtek Obolonczyk z 6j, którym akompaniowala Pani Ewa Dorawa - Jurkiewicz. Po francusku fragment tego samego utworu zaspiewali uczniowie przygotowani przez Panią Monikę Malcharek. Laureaci konkursów recytatorskiego i poetyckiego zaprezentowali swój talent. Po programie artystycznym Pani Dyrektor Mariola Cyranek, Pani Jolanta Rewolinska - Walencik oraz Pani Aneta Baczyńska - Rostkowska rozdaly uczniom nagrody. Sponsorami byli: Prezydent Miasta Gdańska, Rada Rodziców SP81, Muzeum II Wojny Swiatowej, Pomorskie Centrum Rolniczo - Spożywcze RENK oraz Cukiernia Joanna z Osowy. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszam za rok na "Listopad miesiącem...".