Szanowni Państwo,

z związku z zainteresowaniem grupa naukowa i artystyczna zostały połączone ze sobą.

Wszyscy uczniowie, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w pólkoloniach zostali zakwalifikowani

akcja-zima-2024-503341.jpgakcja-zima-2024-503342.jpg

akcja-zima-2024-502086.jpgakcja-zima-2024-502089.jpg

Harmonogram może ulec zmianie z przyczyn niezależnych.

Opłatę uiszcza się u nauczycieli sprawujących opieke w pierwszym dniu pólkolonii.

Opieka zapewniona jest w godzinach 7:00-16:30. Powrót z wyjśc poza teren szkoły ok. 15:30/16:00.

W trakcie dwóch tygodni ferii zimowych w szkole organizowane będzie opieka dla uczniów klas 1-8 w ramach Akcji Zima.

Zajęcia będą organizowane w grupach tematycznych:

sportowa(m. in.: podchody, kręgle, laserowy paintball, jump city)

artystyczna(m. in.: zajęcia z ceramiką, malowanie obrazów, szycie, malowanie koszulek)

naukowa(m. in.: programowanie lego, oceanarium, ECS, gra miejska)

w liczebnościach zależnych od ilości zgłoszeń.

Dokładny harmonogram dostępny będzie na stronie szkoły wkrótce.

Każda grupa będzie miała zajęcia na basenie, zajęcia integracyjne, gry i zabawy ruchowe, wyjście do kina.

Uczniom zostanie zapewniony poczęstunek, opieka wychowawcy i opieka instruktora na basenie, bilety wejściowe i komunikacyjne.

Opłata tygodniowa: 300zł.

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia ucznia dostępne są również na stronie szkoły, w dyżurce szkolnej lub w świetlicy.

Prosimy o ich wypełnienie ( z poprawnych zaznaczeniem wyboru grupy i ewentualną zgodą na samodzielny powrót) oraz zwrot do dyżurki szkolnej.