Szanowni Państwo,
w trakcie dwóch tygodni ferii zimowych organizowane będą w szkole półkolonie w godzinach 7:00-17:00.
Jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów harmonogramu, powinniśmy mieć go na początku przyszłego tygodnia.
Wśród atrakcji: kino, zoltar, nerfy, kino 5d, Centrum Nauki Eksperyment, warsztaty w Oceanarium w Gdyni, Amazonia, zajęcia na basenie, kręgle, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty plastyczne, kreatywne na terenie szkoły, zajęcia sportowe i rekreacyjne, gry i zabawy integracyjne.
Plan zajęć może ulegać zmianie w zależności od ilości uczestników i warunków pogodowych.
W ciągu dnia uczniowie otrzymają poczęstunek, nie będzie to obiad w stołówce szkolnej.
Każdy uczeń powinien mieć ze sobą obuwie zimowe, obuwie na zmianę, legitymację, napój, strój na basen (w tym klapki i czepek), czapkę i szalik, jedzenie na czas pobytu na półkoloniach.
Prosimy o wypełnienie wniosku i karty wypoczynku dostępnego w świetlicy szkolnej dyżurce lub na stronie szkoły i dostarczenie go do świetlicy, dyżurki lub przesłanie skanu na adres szkoły: sekretariat@sp81.edu.gdansk.pl.