kadra-44291.jpg

    Dyrekcja

    M. Cyranek – dyrektor

    A. Cwalińska – w-ce dyrektor

    J. Madaj – w-ce dyrektor

    J. Przecławska - Stankiewicz – w-ce dyrektor

    J. Rewolińska - Walencik – w-ce dyrektor

    Zespół edukacji  wczesnoszkolnej

    K.Anders

    A. Andzel

    K. Bednarz

    B. Buczyńska

    R. Damaszke

    K. Dąbrowska

    M. Litwińska

    K. Maderska

    Z. Młynarska

    E. Pawelec

    A. Rakowska

    J. Ruebenbauer

    K. Rundsztuk

    O. Sawicka

    G. Schenk

    I. Sikorska

    M. Spryngacz

    A. Ślubowska

    B. Ślusarczyk

    K. Wolitek

    Zespół wychowawców  świetlicy

    J.  Ambros

    I. Chojnowska

    A. Cywińska

    E. Frączkowska

    E. Kłomska

    A. Kowalska

    S. Kownacka

    M. Kupniewska

    G. Krauze

    B. Pilecka

    K. Rogalska

    W. Sapińska

    K. Słomińska

    J. Stubba

    A. Wronka

    Zespół nauczycieli j. polskiego

    A. Jankowska - Bik

    M. Malcharek

    J. Matacz

    J.  Rewolińska - Walencik

    M. Sassak

    D. Szurdak – Szulc

    M. Śliwińska – Zaprawa

    K. Vitkovska

    J. Weiss

    Zespół nauczycieli j. angielskiego

    Z. Gemborys – Obeidi

    A. Grad

    E. Grzybowska

    A. Korytowska

    J.Michalak

    M.Mitruk – Łupak

    K. Paluszewska

    I. Sękowska - Kielar

    N. Szuster

    Zespół nauczycieli j. niemieckiego

    B. Białkowska

    M. Sekuła


    Zespół nauczycieli historii

    A. Jabłonowska

    D. Matusiak

    J. Miklikowska

    M. Wypych

    Nauczyciel WOS-u

    M. Wypych

    Zespół nauczycieli religii

    J. Bułło

    M. Grąglewska

    R. Grochowska

    ks. J. Karpeta

    A. Kraińska

    ks. A. Molenda

    Zespół nauczycieli matematyki

    W. Banaszkiewicz

    A. Cwalińska

    J. Madaj

    M.Nerkowska

    A. Reich – Mickun

    A. Tumidajewicz

    M. Zdzichowska

    Zespół nauczycieli przyrody i biologii

    A. Brolewicz

    I. Felberg

    M. Tokarska

    Zespół nauczycieli geografii

    A. Brolewicz

    J. Łącka

    Nauczyciel chemii

    H. Samson

    Nauczyciel fizyki

    E. Pietrzak

    Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

    W. Miedzianowska

    Zespół nauczycieli informatyki

    R. Andrzejczak

    K. Zaremba

    Zespół nauczycieli muzyki

    E. Dorawa - Jurkiewicz

    W. Sobieraj

    Zespół nauczycieli plastyki

    A. Łopacińska – Koenner

    W. Sobieraj

    Zespół nauczycieli techniki

    M. Cyranek

    H. Tkaczuk

    Nauczyciel edukacji dla bezpieczeńśtwa

    E. Zdyb

    Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

    B. Gajek

    H. Krawczyk

    M. Kubicz

    E. Lange

    P. Ludwichowski

    M. Orłowski

    S. Sumińska

    B. Szwabowicz

    B. Tołloczko

    D. Tomaszewicz

    B. Trzasko

    Zespół nauczycieli gimnastyki korekcyjnej

    I. Chojnowska

    M. Światowska

    B. Trzebiatowska

    Zespół nauczycieli wspomagających

    M. Federowicz

    L. Korabin

    E. Malypan

    A. Pruska

    J. Szymańska

    A. Trzaska

    A. Waruszewska

    K. Zdyb

    Zespół pomocy terapeutycznej

    M. Borczuch–Gadalińska – pedagog kl. IV - VIII

    S. Iwanowicz – Sawczyszyn - psycholog

    K. Jakubiszyn-Jankowska – pedagog kl. 0 – III

    A. Kammer – logopeda

    M. Łącka-Lipska - świetlica socjo-terapeutyczna

    A. Obrębska – świetlica socjo-terapeutyczna

    Cz. Trzewik – Żyrek - logopeda

    Zespół nauczycieli biblioteki

    B. Białkowska

    A. Stola

    P. Turska