kadra-44234.jpg

    Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

    1. K.Anders

    2. A. Andzel

    3. K. Bednarz

    4. B. Buczyńska

    5. R. Damaszke

    6. K. Dąbrowska

    7. M. Litwińska

    8. K. Maderska

    9. Z. Młynarska

    10. E. Pawelec

    11. A. Rakowska

    12. J. Ruebenbauer

    13. K. Rundsztuk

    14. O. Sawicka

    15. G. Schenk

    16. I. Sikorska

    17. M. Spryngacz

    18. A. Ślubowska

    19. B. Ślusarczyk

    20. K. Wolitek

    Zespół wychowawców  świetlicy

    1. J.  Ambros

    2. I. Chojnowska

    3. A. Cywińska

    4. E. Frączkowska

    5. E. Kłomska

    6. A. Kowalska

    7. S. Kownacka

    8. M. Kupniewska

    9. G. Krauze

    10. B. Pilecka

    11. K. Rogalska

    12. W. Sapińska

    13. J. Stubba

    14. A. Wronka

    Zespół nauczycieli j. polskiego

    1. A. Jankowska - Bik

    2. M. Malcharek

    3. J. Matacz

    4. J.  Rewolińska - Walencik

    5. M. Sassak

    6. D. Szurdak – Szulc

    7. M. Śliwińska – Zaprawa

    8. K. Vitkovska

    9. J. Weiss

    Zespół nauczycieli j. angielskiego

    1. Z. Gemborys – Obeidi

    2. A. Grad

    3. E. Grzybowska

    4. A. Korytowska

    5. J. Michalak

    6. M. Mitruk – Łupak

    7. I. Sękowska - Kielar

    8. N. Szuster

    Zespół nauczycieli j. niemieckiego

    1. B. Białkowska

    2. M. Sekuła

    Zespół nauczycieli j. historii

    1. A. Jabłonowska

    2. D. Matusik

    3. J. Miklikowska

    4. M. Wypych

    Nauczyciel WOS-u

    1. M. Wypych

     Nauczyciel edukacji dla bezpieczeńśtwa

    1. E. Zdyb


    Zespół nauczycieli religii

    1. J. Bułło

    2. M. Grąglewska

    3. R. Grochowska

    4. ks. J. Karpeta

    5. A. Kraińska

    6. ks. A. Molenda

    Zespół nauczycieli przyrody i biologii

    1. A. Brolewicz

    2. I. Felberg

    3. M. Tokarska

    Zespół nauczycieli geografii

    1. A. Brolewicz

    2. J. Łącka

    Nauczyciel chemii

    1. H. Samson

    Nauczyciel Wychowania do życia w rodzinie

    1. W. Miedzianowska