Zachęcamy do zapoznania się z listem Pani Dyrektor Marioli Cyranek skierowanym do Rodziców i Opiekunów uczniów.
Wzór zaświadczenia potrzebnego podczas składania wniosku, o którym mowa w liście, można znaleźć w plikach do pobrania poniżej.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 81 w Gdańsku zwraca się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość w związku z akcją protestacyjną pracowników oświaty. Na chwilę obecną trwają negocjacje między związkami zawodowymi a rządem. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia, to od poniedziałku, tj. 8 kwietnia 2019 r. zostaną zawieszone wszystkie zajęcia dydaktyczne i  opiekuńczo-wychowawcze do chwili odwołania strajku.

Prosimy o zorganizowanie opieki nad dziećmi we własnym zakresie.

Rodzicom dzieci do lat ośmiu, przysługuje prawo do zasiłku opiekuńczego z ZUS (druk do pobrania ze strony internetowej szkoły, adres: sp81.edu.gdansk.pl).

Szczegółowych informacji o strajku można również szukać online:
www.gdansk.pl/strajkoswiaty oraz FB DlaGdanszczan.