Świetlica szkolna ma zaszczyt przyłączyć się do  I Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Plastycznej „Niebo do wzięcia” , jak sama nazwa wskazuje prace mają dotyczyć Nieba( dla każdego niebo będzie kojarzyło się z czymś zupełnie innym).
ORGANIZATOREM zewnętrznym konkursu  jest Fundacja Przytulny Domek.
Prace plastyczne wraz ze zgodami od opiekunów należy dostarczyć do dnia 20 Października 2020, do świetlicy szkolnej, abyśmy zdążyły przesłać je do fundacji ( Osoba koordynująca w szkole Agnieszka Wronka).
Z prac przyniesionych wybierzemy 15 które będą reprezentować naszą szkołę.
Cele konkursu:
1. Rozwijanie twórczości plastycznej wśród dzieci.
2. Rozbudzanie wyobraźni młodego człowieka.
3. Uwrażliwienie na piękno całego świata.
4. Zwrócenie uwagi na najbliższe otoczenie.
5. Zachęcanie do życia w przyjaźni z naturą.
6.Technika prac: malarstwo, rysunek, grafika, collage (ostrożnie z łatwo odpadającymi materiałami)
7. Format prac A 3 lub A 4.
Wyróżnienie artystów odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada
2020 r. (dokładna data, godzina i miejsce podane zostaną w późniejszym terminie).
Placówki otrzymają telefonicznie lub mailem zaproszenie na uroczyste otwarcie wystawy, potwierdzenie
terminu oraz miejsca wręczenia dyplomów i upominków.
Więcej na  www.przytulny-domek.pl
Regulamin oraz zgoda do pobrania dla rodziców w załączniku poniżej - Konkurs.