Tematem konkursu jest różaniec wykonany dowolna techniką. Zachęcamy, aby wykorzystać najróżniejsze metody i pomysły na wykonanie różańca. Liczymy na pomysłowość i oryginalność.

CEL KONKURSU:

Celem konkursu jest rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów u dzieci. Celem naszym jest również budzenie aktywności twórczej dzieci, pobudzenie  wyobraźni i pomysłowości dzieci oraz wykorzystanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielnie się nimi z innymi.

REGULAMIN KONKURSU:

Prace przynosimy do katechetów, do 22.10.2021r. Prace muszą być podpisane: imię, nazwisko, klasa.

- Oceny prac dokonają organizatorzy konkursu do 25 października 2021.
-  Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: klasy I, klasy II i klasy III.
- Przewidziane są nagrody, dyplomy i wyróżnienia.. Dyplomy oraz nagrody zostaną przekazane wychowawcom, zaś wyniki konkursu, zdjęcia prac wraz z nazwiskami laureatów zostaną publikowane na stronie szkoły.
Organizatorzy konkursu: J. Bułło, M. Kleina, ks. M. Bielan
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!