wielki-maraton-czytelniczy-197031.jpg [miniatura]WIELKI MARATON CZYTELNICZY dla klas młodszych II - III

W związku z pandemią konkurs zakończył się szybciej.

W naszej szkole Finalistą została Agata Madany z klasy III C

Nagrody książkowe dla zwycięskich Maratończyków ufundowało Miasto Gdańsk.

UWAGA! O terminie i sposobie wręczenia nagród oraz dyplomów uczniowie i ich opiekunowie zostaną poinformowani w specjalnym komunikacie.

Uczniowie naszej szkoły, którzy osiągnęli wysokie wyniki w rozgrywkach szkolnych:

W klasach II

I m- ce: Kleczkowska Karolina, kl. II A i Makowska Antonina kl. II D

II m- ce: Sternińska Alicja kl. II B

III m-ce: Klein Małgorzata kl. II D

Wyróżnienie: Szefler Maja kl. II A

W klasach III

I m-ce: Madany Agata kl. III C

II m-ce: Karpińska Liliana kl. III D i Sokołowski Antoni kl. III A

III m-ce: Kącka Anna kl.III D

Wyróżnienie: Sadowska Aleksandra kl. III D

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczniom, którzy brali udział w tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego, jak również nauczycielom i rodzicom za wsparcie, szczególnie za zaangażowanie i determinację w poszukiwaniu lektur, które nie zawsze były dostępne w szkolnej bibliotece.

Maraton dobiegł końca, ale przecież czytać można nadal. Może w naszych domowych biblioteczkach znajdzie się coś, co o tej pory pomijaliśmy? Mnóstwo atrakcyjnych pozycji wydawniczych, jak również imprez czytelniczych jest dostępnych on-line.

Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy w szkole:

1. Anders, R. Damaszke, A. Ślubowska, B. Ślusarczyk, M. Litwińska