Dziś po raz pierwszy w naszej szkole uczniowie przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Jest to ważny czas dla każdej ze 129 piszących osób i nauczycieli, którzy nadal podejmują akcję protestacyjną.

"Dorośli nigdy nie potrafią sami zrozumieć. A dzieci bardzo męczy konieczność stałego objaśniania."(Mały Książę, A. de Saint-Exupery)

Jednym egzamin wydał się trudny, innym wręcz przeciwnie - wiemy, że daliście z siebie wszystko i jesteśmy z Was dumni.

Osiem lat cieżkiej pracy na pewno przyniesie pozytywne efekty.

"Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem." (Mały Książę, A. de Saint-Exupery)

Za każdego ucznia trzymali kciuki wszycy nauczyciele uczący w naszej szkole. Pomimo tego, że w dużej mierze nie uczestniczyli w przeprowadzaniu egzaminów to tak jak wy się stresowali i starali się pokazac swoje wsparcie i w ramach tego wsparcia przygotowali dla każdego ucznia i uczennicy koniczynkę na szczęście.

"Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już o trzeciej." (Mały Książę, A. de Saint-Exupery) ... więc cieszymy się na spotkanie już jutro od 7 ;)