Uwaga Rodzice!

Akcja Zima 2020 w naszej szkole odbywać się będzie w dwóch turnusach:

I 13.01- 17.01 w grupach wiekowych I-III, IV-VIII

II 20.01- 24.01 w grupach wiekowych I-III, IV-VIII

W programie:

· Codziennie zajęcia na basenie dla wszystkich grup, pod opieką instruktorów pływania i ratownika.

· Wyjazdy i wycieczki:

Ø obiekty kultury,

Ø biblioteki, warsztaty sztuki,

Ø kina,

Ø parki zabaw i rozrywki,

Ø centra rozrywki i sportu.

· Zajęcia na miejscu:

Ø warsztaty rękodzielnicze, kulinarne,

Ø warsztaty z robotyki,

Ø doświadczenia fizyczno- chemiczne,

Ø zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Wnioski o przyjęcie dziecka na półkolonie są do pobrania ze strony internetowej szkoły lub na miejscu w świetlicy szkolnej.

Prosimy zapoznać się z Regulaminem półkolonii. Rzetelnie wypełnioną dokumentację należy złożyć w świetlicy w terminie 18.12- 20.12.19.

Zapewniamy opiekę od 7.00- 17.00 oraz jak zwykle – mnóstwo atrakcji!

FERIE W SP 81 KL IV-VII

I TURNUS 13-17 01. 2020 r.  7.00-16.30

PON. Centrum U 7 Kręgle z warsztatami pieczenia pizzy

Wt. ZOLTAR Gdynia Paintball laserowy

ŚR. Amazonia Gdynia

CZW. MURALL GARNIZON ścianka wspinaczkowa (buty na zmianę)

PT. KINO+ niespodzianka, CITY FORUM

Opiekunowie ponoszą koszt w/w atrakcji (płatne pierwszego dnia),przejazdów.

• Dziecko ze sobą powinno mieć drobne pieniążki na własne wydatki oraz  prowiant na cały dzień!!!
  • Dziecko powinno codziennie posiadać sprzęt na basen (strój kąpielowy, czepek okularki, ręcznik, klapki) oraz być odpowiednio ubrane, mając na uwadze warunki pogodowe, gdyż codziennie poruszamy się transportem publicznym.
  • Codzienne zajęcia z instruktorem na basenie są obowiązkowe. Uczeń musi posiadać legitymację szkolną, opcjonalnie: kartę mieszkańca, bądź kartę dużej rodziny.

II TURNUS 20-24. 01. 20220 r. 7.00-16.30

PON. ZOLTAR Gdynia Paintball laserowy

Wt. Centrum U 7 Kręgle z warsztatami pieczenia pizzy

ŚR. MURALL GARNIZON ścianka wspinaczkowa (buty na zmianę)

CZW. Amazonia Gdynia

PT. KINO + niespodzianka, CITY FORUM

Opiekunowie ponoszą koszt w/w atrakcji (płatne pierwszego dnia),przejazdów.